19 de juny de 2017

ACTE FINAL DE LLIURAMENT DE PREMIS

16 de juny de 2017
AMPA

PREMI AL RENDIMENT ACADÈMIC

1 ESO
 HELENA DÍAZ MANZANAS (1 ESO A)

2 ESO
 PABLO FAYOS DELGADO (2 ESO D)
PATRICIA SÁNCHEZ GARCÍA-COMPAÑ (2 ESO E)

3 ESO
 MARÍA SAN MARTÍN ROMERO (3 ESO C)

4 ESO
 ALMUDENA ARECHAVALA VALERA (4 ESO A)

1 BATXILLERAT
ALEJANDRA VEGA SARABIA (1 BAT A)
FERNANDO DURÁN GRAN (1 BAT A)


2 BATXILLERAT
 IRENE PASTOR BELLOD (2 BAT B)

PREMI CONCURS FOTOGRAFIA MATEMÀTICA

CONCEPTO MATEMÀTICO
1r premi: SAMUEL CANO TEROL (2 ESO) "Des-proporcionado" 
 2n premi: MARTA PATIÑO CASILLAS (2 ESO) "Hacia el infinito".

ESPECIAL CREATIVA
 1r premi: MARTA PINA PÉREZ (2 ESO) "Sombras entramadas"
 2n premi: SARA MARTÍNEZ MOLERO (2ESO)

CONCURS MICRO-RELATS MATEMÀTICS
1r premi: CARLOTA RIBES FLOR (2 ESO) 
2n premi: PABLO FAYOS DELGADO (2 ESO)

PREMI BIBLIOTECA: "LECTOR DEL CURS"
ALBA MOUACI CERDÁ (1 ESO A)

PREMI DIARI VIATGE A NANTS (FRANCÉS)
1r premi: AINHOA MÉNDEZ BELLO
2n premi: SILVIA GOMIS SELLÉS
3r premi: ALEJANDRA VEGA SARABIA

PREMI CONCURS CARTELL SETMANA CULTURAL
REGINA KHABIBULLINA (2n batxillerat nocturn)


















15 de juny de 2017

TERRA MÍTICA

15 de juny de 2017
Benidorm
1r i 2n d'ESO
Departament d'Educació Física
Darío Navarro, Llanos Cerezo, 
Carmelo López, Moira Francés
Marian Gallardo, Alejandro García,
María Espinosa, Sara Moral 


PORT AVENTURA

14 i 15 de juny
SALOU
3r i 4t ESO, 1r DE BATXILLERAT
Departament d'Educació Física
Paco Pla, Carmen Holgado, 
Josep Miquel Arques, Maisa Picó


GYNKHANA EN ANGLÉS

13 i 14 de juny de 2017
CENTRE D'ALACANT
1 ESO A, B i E
Departament d'Anglés
José Ignacio Del Barco, 
Pilar Picó, Laura Díaz



GREASE, "EL MUSICAL"

12 i 13 de juny de 2017
Representació musical
4t ESO
ARTS ESCÈNIQUES
Mª José García





EXPOSICIÓ FOTOGRAFIA MATEMÀTICA

Juny de 2017
2n ESO
Departament de Matemàtiques
Jerusalén Lassaletta


CONCEPTO MATEMÀTICO
1r premi: SAMUEL CANO TEROL (2 ESO) "Des-proporcionado"

 2n premi: MARTA PATIÑO CASILLAS (2 ESO) "Hacia el infinito" 

 ESPECIAL CREATIVA
 1r premi: MARTA PINA PÉREZ (2 ESO) "Sombras entramadas" 

 ESPECIAL CREATIVA
2n premi: SARA MARTÍNEZ MOLERO (2ESO)

14 de juny de 2017